Підписання домовленості Panasonic та Viko

«Загальна мета PANASONIC та VIKO – світове лідерство»

Panasonic, світовий гігант електроніки, та VIKO, провідний бренд на ринку електроустановчих виробів уклали і підписали партнерську угоду в чудовому готелі Four Seasons в Стамбулі.

Процес початку співпраці між Panasonic та Viko був запущений в листопаді 2013 року і був завершений церемонією підписання партнерської угоди, що відбулася в готелі Four Seasons. На церемонії були присутні: Tamio Yoshioka, президент Panasonic Eco Solutions Company, акціонери VIKO та керівники обох компаній, а також приблизно 500 дилерів і постачальників VIKO з різних країн. Церемонію вів Ece Vahapoğlu.

«Наша головна мета – Забезпечення стійкого росту шляхом створення нових цінностей»
Засновник VIKO Джахіт Дурмаз сказав у своєму виступі, що ''При розробці галузевого потенціалу, важливою необхідністю для організацій є можливість забезпечити здійснення стратегії, яка приносить прибуток, при цьому враховуючи економічні, соціальні та екологічні чинники. Ми вважаємо, що компанія VIKO повинна концентруватися не тільки на поточних придбаннях нашої організації, а й на стратегіях стійкого зростання, що визначають майбутнє нашої компанії. Для VIKO дуже важливо, що ми разом з Вами, нашими шановними бізнес-партнерами, протягом 34 років забезпечували стійкість бізнесу і створювали нові цінності для всього людства. Запорукою підтримання і продовження цієї стратегії на довгі роки, може стати тільки інтеграція з дуже сильним світовим брендом, який забезпечить нові продукти, технології та створить цінності для наступних поколінь.
З Panasonic ми доб'ємося дуже потужної синергії. Ми вважаємо, що завдяки цій синергії продукти VIKO отримають велику перевагу на світових ринках, оскільки Panasonic лідер в області електричної промисловості, в тому числі на ринку вимикачів і розеток в Азії, а також на світовому ринку побутової електроніки. Тепер у нас є більше бачення і це бачення в тому, щоб бути номером один на світовому ринку низьковольтної продукції. Партнер-засновник VIKO Ісмаїл Алі Дагбаші сказав у своїй промові наступне: Panasonic і VIKO доб'ються набагато більшого разом при роботі з дилерами і постачальниками, діючи згідно з новим баченням і стратегією. Я щиро вірю, що синергія даного партнерства допоможе нам у цьому. Я більш ніж коли-небудь переконаний, що крок, який ми прийняли разом з Panasonic, зробить нас інноваційною компанією № 1 в галузі.
«Об'єднання зусиль»

Tamio Yoshioka взяв слово і представив Panasonic Eco Solutions Company, виклавши наступне:
«Туреччина завжди цікавила мене. Останнім часом ми все більше і більше зацікавлені у вашій країні. Як ви знаєте, обидві країни розвивають тісні відносини в різних областях. Я вважаю, що все йде добре, навіть якщо є мовні чи культурні відмінності. Нам потрібно тільки розуміти і поважати один одного. У мене є сильне прагнення внести внесок в економічне зростання Туреччини та сусідніх країн, шляхом реалізації нашої стратегії зростання на ринку електричних продуктів, таких як електровстановлювальне обладнання. За рахунок використання сильних сторін обох компаній ми досягнемо більшого на всіх ринках, на яких присутні. Panasonic відзначатиме 100-річчя з дня заснування в 2018 році. У мене є непохитна віра в те, що, в першу чергу, обидві компанії будуть № 1 у світі в електричній промисловості . Ми будемо прагнути до комплексного розвитку і гармонійного взаємного процвітання.

«Вони взялись за руки і пішли на зустріч Новому баченню»

Партнерську угоду підписано Tamio Yoshioka, президентом Panasonic Eco Solutions Company, а також Джахіт Дурмаз і Ісмаїл Алі Дагбаші, Партнери-засновники VIKO вели заключний етап програми. ''Рука в руку до Нового бачення'' - зобов'язання, взяте від імені обох організацій отримало велику підтримку і оплески учасників під час церемонії підписання. Ніч була завершена чудовим танцювальним шоу Вогню Анатолії.

Про партнерську угоду

У листопаді 2013 новина про партнерство двох компаній отримала великий відгук від учасників ринку. 90 % акцій VIKO, провідної компанії в галузі на сьогоднішній день в Туреччині, яка експортує свою інноваційну продукцію в більш ніж 70 країн, було придбано компанією Panasonic, яка в свою чергу прагне отримати вигоду з потенціалу росту і стратегічного положення VIKO в Туреччині, а також зміцнити свої позиції на ринках України, Росії, Центральної Азії, Близького Сходу, Африки та Європи через дану угоду. Партнерство, яке стало офіційним після підтвердження антимонопольного органу розглядається як модель для співпраці між турецькими та японськими компаніями, а також є одним з найбільш важливих іноземних інвестицій в Туреччині в останні роки.

Про Panasonic

Panasonic Corporation є світовим лідером в розробці і проектуванні електронних технологій і рішень. З моменту свого заснування в 1918 році, компанія значно розширилася в глобальному масштабі і в даний час обслуговує понад 500 дочірніх компаній по всьому світу. Чистий об'єм продажів 7.30 трлн єн за рік. Компанія прагне до створення кращого життя і кращого світу для своїх клієнтів. Для отримання додаткової інформації про Panasonic, будь ласка, відвідайте веб-сайті компанії http://panasonic.net/.

Про VİKO

VIKO, заснована в 1966 році і куплена Джахіт Дурмаз і Ісмаїлом Алі Дагбаші в 1980 році, виробляє продукти та рішення, спрямовані на полегшення використання та передачі електричної енергії. Сам завод займає 60.000 м2 і знаходиться в Стамбулі.

В асортимент продукції VIKO входять: електричні вимикачі та розетки, подовжувачі, бокси під автомати, аксесуари, низьковольтне енергорозподільче устаткування, інтелектуальні лічильники, системи дистанційного зчитування лічильників і систем автоматизації будівель. VIKO, займає 331 місце в ISO TOP - 500 списку турецьких компаній, і експортує свою інноваційну продукцію в більш ніж 70 країн, а також є одним з провідних брендів в регіоні.

Додаткові відомості про VIKO, будь ласка, відвідайте веб-сайт компанії
www.viko.com.ua.