Історія

Компанія VİKO, яка займає 60.000 м2 закритих площ в Санджактепе (Стамбул), вважається найбільшим виробництвом Туреччини та пропонує рішення у галузі передачі, використання та більш легкого постачання електроенергії.

Гама продукції, яку виробляє VİKO, включає електричні вимикачі та розетки, трійники, запобіжники, аксесуари, автоматичні вимикачі низької напруги, «розумні» лічильники та автоматичні системи для будівель. Будучи лідером на ринку Туреччини компанія VİKO експортує 45% своєї продукції в 70 країн світу й успішно представляє нашу країну на світових ринках.

В рамках тенденції переходу від механіки до електроніки, яка зберігається в усьому світі, компанія VİKO постійно розширює гаму своєї продукції, створюючи нову електронну продукцію та системи, таким чином пропонуючи своїм клієнтам більше ніж вони очікують. Для того, щоб мати можливість пропонувати ринку велику кількість нової продукції, VİKO постійно робить інвестиції у інноваційні технології, дизайн та просування марки.

Компанія VİKO, яка пропонує виключно якісну продукцію, приділяє велику увагу обслуговуванню клієнтів та розробляє проекти, які дають змогу бути лідером у своєму секторі. Компанія отримала багато нагород за якість, як на місцевому так і на міжнародному рівнях, включаючи Національну нагороду за якість 2005 TÜSİAD KalDer.

Компанія VİKO, яка займає 329-у позицію у списку "500 найбільших виробництв Туреччини", має сертифікати ISO 9001 - Система менеджменту якості, ISO 14001 - Система екологічного менеджменту, OHSAS 18001 - Система менеджменту професійної безпеки та здоров'я.

Компанія VİKO першою в своєму секторі приєдналася до програми підтримки торгових марок Turquality.

Компанія VİKO надає великого значення роботі з суспільством, тому приймає активну участь у таких процесах, як навчання, охорона здоров'я, охорона навколишнього середовища, спортивні та культурні заходи і з моменту заснування до сьогодні взяла участь у багатьох проектах CSR (Корпоративна соціальна відповідальність).

Компанія VİKO, яка в процесі досягнення своїх цілей орієнтується на політику розуміння потреб клієнта, поєднує в своїй роботі технологічну міць, динамічний розвиток своїх співробітників та постійний розвиток компанії, що дозволяє розробляти, впроваджувати та пропонувати рішення, які значною мірою полегшують життя людини.