Корпоративне управління

Корпоративне управління VİKO – це гармонійне управління, це політика та процеси, що відповідають цілям, завданням, стратегіям та цінностям, це повноваження приймати рішення.

Корпоративне управління VİKO – це управління за принципами, що відповідають нашим цінностям, включаючи управління на рівні корпорації та суспільства.

VİKO проповідує прозорість управління, звітування, управління за участю колективу. Компанія VİKO, одними з основних принципів якої є порядність та чесність у роботі, підтримує суспільні проекти та заохочує керівників та співробітників приймати у них участь, щоб мати можливість здійснювати управління на суспільному рівні. Знову ж таки, для забезпечення звітування на суспільному рівні, компанія працює відповідно до встановлених державою правил та відкрита для системних перевірок.

Принципи управління

  • Звітування
  • Закони та правила
  • Порядність керівництва
  • Прозорість управління
  • Управління за участю колективу
  • Зміцнення суспільства

Для ефективного управління компанією співробітники компанії долучаються до створення політики, правил та інструкцій, які будуть впроваджуватися в роботі, шляхом створення груп, рад та комітетів. Так само, шляхом створення груп, рад та комітетів співробітники долучаються не тільки до створень правил, а й до контролю за їх виконанням.

Прозорість та звітування, які є основними принципами управління, компанія VİKO забезпечує шляхом надання співробітникам інформації щодо досягнень компанії, проведення управлінням компанії святкувань річниць та донесення до співробітників інформації про стан компанії та планів на майбутнє на зустрічах з обміну інформацією.

Моніторинг показників, що відображає результати основної діяльності компанії, здійснюється шляхом контролю якості виконання робіт, проведення зборів та звітування через VİKO Scorecard. Встановлені, виходячи з підсумкових показників, показники якості виробничого процесу, які покликані задавати орієнтир для його поліпшення, вимірюються з певною періодичністю, що забезпечує поступове систематичне впровадження вдосконалень..

Корпоративне управління VİKO – це не просто список правил, яких необхідно дотримуватися, це розуміння управління, що є одним з наших принципів управління та елементом корпоративної культури.