Ефективне використання енергії

Наше орієнтоване на майбутнє розуміння навколишнього середовища та використання енергії, яке полягає у збереженні природи та економному використанні природних ресурсів, є одним з принципів корпоративного управління та інтегровано в усі сфери нашої роботи.

У 2007 році ми закінчили будівництво нової будівлі для нашого виробництва, яка виконана здебільшого зі скла, в якій забезпечується контроль розподілення тепла, більш ефективно використовується денне світло, є система вентиляції, система контролю споживання води, а також виконано дизайн зеленої зони та застосовуються принципи зеленої архітектури.

У будівлі, побудованій у 2008 році, системи розподілення тепла, охолодження, вентиляції контролюються автоматично он-лайн. Завдяки цьому ми можемо налаштовувати автоматичне включення та виключення систем, що дозволяє нам контролювати використання енергії та використовувати енергію більш продуктивно. Завдяки аналізаторам енергії, що розташовуються у 123 різних точках, ми пильно контролюємо споживання енергії, а завдяки Проектам Підвищення Ефективності зменшуємо викиди в атмосферу газів, що спричиняють парниковий ефект.

Скляні поверхні фасадів вкрито терморегулюючим покриттям low-e, що дозволяє ефективно використовувати денне світло та тепло, а також контролювати теплообмін з метою економії.

В туалетних кімнатах використовуються сенсорні системи на кранах та сенсорне освітлення, що дозволяє економно використовувати природні ресурси та енергію, таким чином ми зводимо до мінімум використання електроенергії.

Сонячна енергетична система складається з 20 колекторів. Ця система виробляє за рік 28.800 кВт-год енергії. Енергія, отримана таким чином, використовується для нагріву води в кранах та в басейні.